26.01.2021

POSTCARD JOURNAL 01/2021.

Na blogu ArtGrupy ATC rozpoczęliśmy nowy projekt PostCard Journal
Jest to mała forma artystyczna, która będzie składać się z 12 kart o wymiarach 10,5 cm x 21 cm.  Tworzymy je wcinając do obowiązującego rozmiaru z nowego papieru lub recyklingowanego, można wykorzystać koperty DL (jamniki). Karty będziemy spinać kółkiem do albumów i w ten sposób powstanie journal. 
W tym projekcie do tworzenia używamy jak najwięcej recyklingowych materiałów, różnej maści papierowych ścinków i innych uratowanych przed wyrzuceniem elementów, którym nadamy nowy wymiar artystyczny.

W styczniu prowadzę wyzwanie razem z Klaudią i wymyśliłyśmy, że tematem będzie: użyj filtr do kawy albo papilotkę do muffinek lub torebki po herbacie.
Moja karta jest z użyciem pogniecionej papilotki do muffinek, która miała wylądować w koszu, jednak dusza zbieracza zwyciężyła i dlatego do tematu wyzwania czyli użyj filtr do kawy i torebkę po herbacie dołączyła papilotka do muffinek - smutnym wzrokiem prosiła mnie, aby jeszcze zaistnieć. 
Tak więc zaistniała centralnie na środku karty, z boku zrobiłam kieszonkę do której schowałam mini taga.
 
 


Jeśli spodobała Wam się taka forma tworzenia journala, to zapraszam na blog ArtGrupy, bo tam przeczytacie więcej informacji na temat tego projeku.

2 komentarze:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia