22.01.2020

Pchli targ.

Pchli targ w zagranicznym brzmieniu flea market bywa również nazywany giełdą, targiem, kiermaszem czy jarmarkiem staroci. Bez względu na nazwę, na każdym z nich można kupić przedmioty zarówno z bieżącej epoki, jak i minionej, bardziej cenne lub mniej wartościowe,  również można robić wymiany rzeczy.

Na moich ATCiakach umieściłam fragmenty starych ram i elementy sztukaterii, które wykonałam z masy plastycznej. Całość postarzona w klimacie strego tynku.
Nie wiem, jak jest u Was, ale w mojej głowie pierwsze skojarzenie z pchlim targiem zawsze przywodzi na myśl ramy obrazów i miedziane przedmioty i właśnie dlatego wybrałam ten leitmotiv do moich kart.

A karty powstały na pierwsze w tym roku wyzwanie ATC na naszej ArtGrupie, które wystartowało z tym pięknym tematem. Klikajcie na ArtGrupowy blog i oglądajcie, jak pchli targ jest widziany oczami uczestniczek wyzwania.5 komentarzy:

 1. Cudowna praca, co robisz karty się nie wyginają pod nadmiarem mediów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nadmiarem tylko działaniem

   Usuń
  2. szczęśliwie nie wygięły się - aczkolwiek sama jestem zaskoczona, że nie - ale może dlatego, iż tym razem karton jest bazą.

   Usuń
 2. Niesamowite prace! te wszystkie elementy pięknie potraktowane mediami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne atciaki! Kiedy na nie patrze, przypominam sobie klimat na pchlim targu w Zywcu i antyki wlasnie z takimi dodatkami, ktorých praglam 😉

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia