9.09.2016

Tutorial czyli poradnik jak dodawać link do żaby Inlinkz.

Chciałabym Wam dzisiaj pokazać jak dodawać link do żaby, aby pod zdjęciem naszej pracy był umieszczony jedynie nasz Nick vel pseudonim artystyczny vel imię.
Dla większości z nas dodawanie linków do żaby jest banalnie prostą czynnością, którą wykonujemy instynktownie, nie zwracając uwagi na detale.
Zasadniczo nie przeszkadza, gdy umieszczone zdjęcie jest podpisane nagłówkiem postu z uwzględnieniem nazwy bloga i autora, jednak są sytuacje, kiedy taka obszerna informacja jest sporym utrudnieniem.
Program Inlinkz automatycznie osadza pod zdjęciem tytuł linku i jeśli nasz post ma kilku wyrazowy tytuł oraz kilku wyrazową nazwę bloga inną niż Nick, zdjęcie ma bardzo długi podpis i wygląda to mniej więcej tak: "tytuł linkowanego postu - nazwa linkowanego bloga", a w przełożeniu na konkret: "Kolory i smaki dzieciństwa - Mój twórczy zakątek".  
I tu pojawia się problem - trudno od razu zgadnąć, kto jest autorem pracy?
Każda z nas działa i jest rozpoznawana w przestrzeni twórczej bądź z własnego imienia bądź z pseudonimu artystycznego - w języku internetowym mówimy, że jest to identyfikator Nick.
W niemałej ilości blogów twórcę bardziej rozpoznajemy po Nicku niż po tytule jego bloga.

Tak więc zobaczcie krok po kroku jak zrobić, aby zdjęcie linkowanej pracy było podpisane (tylko) Nickiem.

Prawda, że nie jest to trudne do wykonania i chyba przyznacie mi rację, że tak podpisane zdjęcie wygląda o wiele ładniej.

3 komentarze:

  1. Super, ze o tym piszesz i to wyjaśniasz. Fajniej jest patrzeć na prace i od razu znać imię (nick) jej autora :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo Dziękuję za przejrzysty tutorial, przynajmniej wiem jak dodać pracę na Waszym blogu :)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia