9.06.2013

reminiscencje weekendu

Po kilkudniowych dywagacjach ostatecznie zdecydowałam się potowarzyszyć moim koleżankom: Ince, Klaudii-GR i Sylwii-eR na zlocie w Warszawie.
Emocji miałyśmy co niemiara, bo wiadomo, na takim zlocie spotyka się dużo osób bardziej lub mniej znanych z sieci, oczy śmieją się do oferowanych towarów, których chciałoby się kupić w ilości "wszystko" no i biega się od stoiska do stoiska, gdzieś obok odbywają się pokazy, które koniecznie trzeba zobaczyć, mix kolorów, mix obrazów... jednym słowem zawrót głowy... No i najważniejsze, Inka dostała wyróżnienie za Swoją pracę na konkursie, który ogłoszony był przez UHK Gallery - gratulacje!!!
Dodatkową atrakcją wyjazdu były urodziny Inki, które wypadają dzisiaj, jednak z powodów logistycznych świętowanie odbyło się w sobotę... nieoficjalne świętowanie... takie po cichutku, aby nie zapeszyć życzeń.
Dla naszej koleżanki, na okoliczność urodzin przygotowałyśmy ATCiaki z których powstał tryptyk Blue... przystrojony sentencją składającą się z trzech zdań. Każda z nas do wykonanego przez siebie ATCiaka dołączyła jedno zdanie.
A ja dodatkowo życzę Jej częstych chwil relaksu w fotelu z dobrą książką :)

ku pamięci kilka fotek ze zlotu... nawet plakaty na ulicach mówią, że moja pasja - mój świat

a dzisiaj dla ochłonięcia po wczorajszych emocjach był rowerowy wypad do Chudowa, gdzie natrafiliśmy na rekonstrukcję musztry i potyczek z okresu Wojen Śląskich w XVIII wieku.
A teraz, gdy piszę ten post za oknem grzmi i słychać pierwsze krople deszczu...oj dawno nie padało ;)


6 komentarzy:

 1. Ale piękna relacja- no nie przebije pięknego ATCiaka.
  P.S U mnie też strzelali-odpust....

  OdpowiedzUsuń
 2. cuuudowny ATCiak! Wy to macie pomysły, dziewczyny :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam niebieski ;) super

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny babski wypad.
  Ja to spadłam ze stołka jak przeczytałam, że jesteś w wawie... :)

  Buziaki słodziaki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna fotorelacja z wyjazdu-połączyłyście wszystko,przyjemne z pożytecznym,i nawet ...no niespodzianka urodzinowa.Po dniu pełnym pozytywnych emocji,warto było odreagować w plenerze.

  OdpowiedzUsuń
 6. I kolejne piękne ATeCiaki. A spotkania na zlocie na pewno rewelacyjne.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia