nastąpi ten moment, kiedy będziemy wysyłać życzenia i gorączka tworzenia świątecznych kartek będzie wspomnieniem... ja z moimi już się upo...

za kilka dni

3.12.12 Iwona create 9 Komentarze

nastąpi ten moment, kiedy będziemy wysyłać życzenia i gorączka tworzenia świątecznych kartek będzie wspomnieniem... ja z moimi już się uporałam, więc mogę je pokazać.
W tym roku zamiast kartek wysyłam TAGi, do których doczepiłam mini tagi z odręcznie wypisanymi życzeniami. Kolorystycznie też inaczej niż tradycja nakazuje, bo część jest w kolorach rdzawych... takie skojarzenie z pierniczkami, a część w fioletach - bez skojarzeń.
Te poniższe prace zgłaszam na Wyzwanie#2, które zaiskrzyło na 123 scrapuj Ty  i do Silesian Craft, gdzie króluje gwiazda, więc moje gwiezdne tagi zgłaszam i tam jak również tu, gdzie Stonogi.pl ogłosiły wyzwanie#9 coś świątecznego i do CraftyMoly na wyzwanie#4 w klimacie świąt i do Piątku Trzynastego na wyzwanie#7 błyszcz... jak szaleć, to szaleć.
9 komentarzy:

 1. cała kolekcja -widzę że dobry rozpęd masz ! tagi się sprawdzą w roli kartek -to na pewno :) gwiazdkowe mi się bardzo podobają,choć i fiolet mnie nie drażni -gra i buczy !

  OdpowiedzUsuń
 2. ach Ty małpko kreatywna! do tagów przyczepiasz tagi i... świetnie Ci to wychodzi! rdzawe są w dechę, fiolety wymiatają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Iwonko przecudne te kartki. Właśnie pomyślałam że zamówię u Ciebie dla najważniejszych osób. Napisz mi na maila,kiedy możesz przesłać i ile kosztują. Potrzebuję 5 kartek. Czekam na wiadomość. Buziaki od Sabi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne te fiolety. Widzę, że wpadłaś w tagowy nałóg :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecudnej urody! Dziękujemy za udział w zabawie na blogu 123 Scrapuj Ty!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekna kolekcja!Dziekuje za udzial w wyzwaniu Silesian Craft!

  OdpowiedzUsuń